RealTimes (With RealPlayer)

RealTimes (With RealPlayer) Mac için

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı paylaşmanın yeni bir yolu


RealTimes, fotoğraflarınızdan ve videolarınızdan otomatik olarak slayt gösterileri oluşturan bir uygulamadır. Uygulama, bitmiş videoyu bulutta depolayarak paylaşmayı kolaylaştırır. İşiniz sizin için yapılsa da, kullanmak istediğiniz fotoğraf veya video klipleri ve daha fazlasını değiştirebilirsiniz.

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Sezgisel arayüz
  • Hızlı paylaşım için basit tutar
  • Arkadaşların katılmak zorunda değil

DEZAVANTAJLAR

  • Daha uzun videolar için uzun ihracat süreleri
  • Ücretsiz alternatiflere karşı zor satış

İyi
7


RealTimes, fotoğraflarınızdan ve videolarınızdan otomatik olarak slayt gösterileri oluşturan bir uygulamadır. Uygulama, bitmiş videoyu bulutta depolayarak paylaşmayı kolaylaştırır. İşiniz sizin için yapılsa da, kullanmak istediğiniz fotoğraf veya video klipleri ve daha fazlasını değiştirebilirsiniz.

Telefonunuzdaki bu fotoğraflarla bir şeyler yapın

RealTimes'ın çözmeyi denediği problem, telefonunuzda veya bilgisayarınızda yakalanan fotoğraf ve videoları kurtarmasıdır. Telefonlarımızla çok fazla fotoğraf çekiyoruz, ancak bu fotoğraflardan kaç tanesi gerçekten paylaşılıyor?

RealTimes, arkadaşlarınızla paylaşmak için fotoğraf ve video derlemekten sıkıntı çekiyor. Uygulama en iyi olanları seçmek için fotoğraflarınızı tarayan Real'in algoritmasını kullanır. Bulanık, koyu veya yinelenen fotoğraflar göz ardı edilir, böylece slayt gösterileriniz yalnızca en iyileri içerir. Algoritmayı çoğunlukla iyi çalışmak için buldum, ancak gerçekten iyi fotoğraflar hariç, yüzleri destekliyor . Neyse ki, onları manuel olarak ekleyebilirsiniz. Eğer RealTimes'ın ilk kez ortaya çıktığını beğenmezseniz, o Story'yi rastgele hale getirmek için 'Remix' düğmesine basabilirsiniz.

Uygulama ayrıca video filtreleri de içeriyor, ancak hepsi oldukça korkunç. RealTimes'ta Hikayeler oluşturmak için bunları kullanmadan önce Instagram veya VSCO Cam'dan kendi filtrelerinizi eklemekten daha iyisiniz.

RealTimes için bir sosyal ağ yönü de var. Yeni fotoğraf, video veya hikayeler eklediğinizde arkadaşlarınız ve aileniz uyarılır. Neyse ki RealTimes, kullanıcıları kaydolmaya zorlamıyor. RealTimes hikayelerini, hesabı olmayan arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Facebook'ta Hikayeyi Paylaşmak, arkadaşlarınızın zaman çizelgesinde tam olarak oynatılan gömülü bir video olarak görünür.

Testlerimde RealTimes tarafından oluşturulan Hikayeler cihazımda kusursuz bir şekilde çalıştı. Videonuzu belirli bir dosya biçimine aktarmaya gerek yoktur. Uygulama, videoyu RealPlayer teknolojisini kullanarak her bir platformda otomatik olarak dönüştürür.

RealTimes hakkında güzel bir şey, unuttuğunuz olanlar da dahil olmak üzere tüm fotoğraflarınızı ve videolarınızı tarar olmasıdır. Bu , eski fotoğraflarınızı yeniden eğlenceli hale getiriyor ve arkadaşlarınızla birlikte bir hit yapıyor.

Bir abonelik ile kullanmak için en iyi ama en iyi

RealTimes kullanımı ücretsizdir ve ücretsiz 2GB bulut depolama alanıyla birlikte gelir ve 30 saniyelik Hikayeler ile sınırlıdır. Kullanıcılar, uygulamada Otomatik Yükleme özelliğini etkinleştirmek için ek 5 GB depolama alanı elde edebilir. Bu özellik, tüm fotoğraflarınızı ve video kliplerinizi otomatik olarak buluta yükler ve otomatik olarak Hikayeler olarak yapılır. Her hikayeyi paylaşmadan önce, kendi müziğinizi ekleyerek, geçiş efektlerini değiştirerek veya fotoğraflarınızın ve videolarınızın sırasını değiştirerek değiştirebilirsiniz.

Abonelikler size daha fazla depolama alanı ve özellik kazandıracak. Aylık 5 $ 'lık aylık abonelik size 25GB bulut depolama alanı sağlarken, aylık 10 $' lık plan size sınırsız depolama alanı sunuyor. Aboneler ayrıca uzun Hikayeler yapma becerisine sahip olurlar .

Aylık ödeme yapmak istemeyenler için daha fazla fotoğraf ekleme, müzik değiştirme ve RealTimes filigranı kaldırma becerisini kaldırmak için 1 $ uygulama içi satın alma işlemi gerçekleşir. Bir abonelik gibi her şeyin kilidini açmayacak ama size birkaç özellik daha sunuyor.

Müzikten bahsetmişken, uygulamada bir ton hisse senedi müziği var, ancak isterseniz kendi müziğinizi ekleyebilirsiniz . Kişisel bir dokunuş için videonuz için de seslendirme yapabilirsiniz. Testlerimde, Android için RealTimes, kendi müziğimi eklemeye çalışırken kilitleniyordu ancak bir yayın öncesi sürümü kullanıyordum.

Bulduğum bir başka sorun da, uzun hikayelerin ihracat yapmak için uzun zaman almasıydı . İPad'imi dışa aktarmak için 30 dakika süren dört dakikalık bir Hikaye oluşturdum.

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı düzenlemek için basit bir çözüm

RealTimes, bilgisayar, tablet veya telefonunuzdaki fotoğraf karmaşasını düzenlemenize yardımcı olmak için işe yarar ve iyi çalışır. RealTime'lara ihtiyacınız olsun ya da olmasın sosyal olarak nasıl olduğunuzu gösterir . Facebook arkadaşlarınızla fotoğraf ve video paylaşmayı seviyorsanız, RealTimes mükemmeldir. Özel bir kişiyseniz ve genellikle fotoğraflarınıza bakmaktan hoşlanıyorsanız, RealTimes'ın sunabileceği şeylerden en iyi şekilde yararlanmayacaksınız. Google+ ayrıca, kullanıcılarına ücretsiz olarak benzer özellikler sunarak, RealTimes için bazıları için zorlu satışlar için ücretli bir abonelik yapmaktadır.

Fotoğraf ve videolarınızın organizasyonunu ve paylaşımını otomatikleştirerek RealTimes, sosyal kelebeklerin içeriklerini çok fazla iş olmadan paylaşmasına yardımcı olur. Her fotoğrafa dokunmaktan veya paylaşılacak albümleri düzenlemekten endişelenmenize gerek yok.

Bir sürü fotoğrafınız ve videonuz varsa ve bunlarla ne yapacağınızı bilmiyorsanız, RealTimes onları düzenlemenize ve paylaşmanıza yardımcı olacak harika bir araçtır.

mac için Video akışı en fazla indirilenler

RealTimes (With RealPlayer)

İndir

RealTimes (With RealPlayer) v2.1.2.114

RealTimes (With RealPlayer) hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×